50-cio godzinna, ogólnoświatowa sztafeta modlitewna przed Zesłaniem Ducha Świętego

Sztafeta, która odbędzie się w dniach 28 maja - 30 maja połączy wszystkich chrześcijan w 50-cio godzinnej modlitwie z uwielbieniem i wstawiennictwem stając się przygotowaniem do Nowej Pięćdziesiątnicy 2020.

Razem z 200 tysiącami chrześcijan z Izraela, Nowego Jorku, Sidney, Rzymu i innych zakątków świata, włącz się w 50-cio godzinną sztafetę modlitewną, prosząc o potężną Bożą interwencję: o uzdrawianie naszych ziem i o przebudzenie prowadzące do ewangelizacji i mobilizacji Uczniów-Misjonarzy na całym świecie.

POŚWIĘĆ 30 MINUT I DOŁĄCZ DO MODLITWY

Na naszej stronie znajdziesz transmisje na żywo oraz nagrania z wydarzeń liturgicznych i ekumenicznych, w tym sesje uwielbienia, msze, liturgie godzin itp. Mamy nadzieję, że umożliwi Ci to dołączenie do 50-cio godzinnego oczekiwania na Zesłanie Ducha Świętego razem z całym światem.

Lista wydarzeń i filmów już wkrótce!

Filmy na żywo będą bezpośrednio na wszystkich stronach językowych. Oto harmonogram:

Modlitwę i uwielbienie poprowadzą:

Days
Hours
Minutes
Seconds
Żyj teraz!

Filmy na żywo będą bezpośrednio na wszystkich stronach językowych. Oto harmonogram:

Modlitwa rozpocznie się w czwartek, 28 maja o godz. 10:00 godzinnym uwielbieniem z transmitowanym z Jerozolimy, a zakończy się w sobotę, 30 maja o godz. 22:00 transmisją z Rzymu.

Na tej stronie znajdziesz udostępniane materiały, a deklaracja udziału pomoże nam zobaczyć, ilu ludzi na całym świecie włącza się z nami w modlitwę!

Szczegółowe informacje:

  • Ze względu na strefy czasowe 50-cio godzinna sztafeta modlitewna potrwa trzy dni.

  • Zachęcamy liderów uwielbienia, zespoły i grupy wyznaniowe, wspólnoty modlitewne i kościoły/parafie oraz każdego chrześcijanina do włączenia się z nami w modlitwę. Diecezje, uniwersytety i całe Ciało Chrystusa może zjednoczyć się w oczekiwaniu.

  • Zarejestruj się jako partner wydarzenia, aby zachęcać innych do modlitwy. Zachęcamy wszystkich do udostępniania linku innym osobom.

  • Wszystkich uczestników „50-cio godzinnej, ogólnoświatowej sztafety modlitewnej przed Zesłaniem Ducha Świętego” zapraszamy do wzięcia udziału w celebracji organizowanej przez CHARIS w sobotę 30 maja o godz. 22:00 (czasu rzymskiego). To świetny sposób na rozpoczęcie świętowania niedzieli Zesłania Ducha Świętego!

Organizacje, muzycy i osoby, które dołączyły do sztafety:

Darowizny:

Pomagamy dzieciom dotkniętym skutkami bezrobocia spowodowanymi przez COVID-19 oraz wspieramy  program pomocy dzieciom w diecezji Masaka w Ugandzie w Afryce. Po pokryciu kosztów organizacji sztafety modlitewnej wszystkie zgromadzone ofiary zostaną przekazane biskupowi Severusowi Jjumby z Masaka w Ugandzie. Przekaż darowiznę tutaj:

Share: